Eelnev
Järgmine
Pileti saad siit!
30€
Pilet
aprill 19, 2022 Sündmused

Alika Milova x Kodas

8. juulil kutsume sind nautima paljude südamed võitnud isikupärase noore artisti ALIKA MILOVA hubase atmosfääriga vabaõhukontserti.

____

PILETIINFO
NOBENÄPP (sooduspilet varajastele ärkajatele) 25€
TAVAPILET 30€
LAPSEPILET kuni 12a k.a 15€
KOHAPEAL 35€
____

Alika külmavärinaid tekitavalt võimas ja lummav hääl ning soe suveõhtu Lõuna-Eesti kuplite vahel, ümberringi tuhanded õunapuud ning südasuvine lokkav loodus – see on idüll!
Alika Milova on muusikaga tegelenud 4-aastasest saati ning on edukalt üles astunud erinevatel laulukonkurssidel. 2021 aastal võitis ta populaarse telesaate Eesti Otsib Superstaari, millega kaasnes plaadileping Universal Musicuga. ​

____

Tallinnast 2 tunni ja 45 minuti ning Tartust vaid 40 minuti kaugusel maalilisel Valgjärvel hakkab aeg justkui aeglasemalt ning mõtted teistpidi käima. Tule ja saa osa erilisest elamusest!
KODAS restoran kostitab külalisi hullutavate kokteilide ja tänavatoidustiilis erimenüüga, seega paki mõnusaks olemiseks kaasa ka piknikutekk (ja soovitatavalt ka sääsetõrje!).

____

NB! Kohtade arv on piiratud ja kõige kiirematele on hinnad eriti magusad, seega ruttu-ruttu kuupäev kalendrisse ja pilet taskusse!

____

Kohtumiseni südasuvises Lõuna-Eesti idüllis!
www.bit.ly/alika-x-kodas

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.