TuleKülla!

KODAS on palju enamat kui vaid jook ja toit. See on ELAMUSKESKUS keset Otepää kõrgustiku maalilisi kupleid.

Siin on mõnus suvel lebada ristikheinasel murul või talvisel ajal istuda hubase kaminatule kõrval ning häid kontserte nautida. Tutvuda lähedalt joogi- ja toidutootmise telgitagustega ekskursioonidel ning maitsta kohapeal pudelisse pandut. Järvevaatega moodsad iglumajad kutsuvad tegema inspireerivas ümbruses kaugtööd ning joogikoolitused ja kino aitavad luua meeskondadele ägedaid tiimiüritusi. Luba meil olla osa sinu teekonnast.

 

Tutvu pakettidega:

 • Siidrikoda OÜ Valgjärve küla Kanepi vald Põlvamaa 58°04'45.6"N 26°39'49.9"E

 • Tehasetuur&DegusteerimineEkskursioonil saad oma silmaga näha teekonda, kuidas õun puu otsast pudelisse saab.


Tehasetuuri käigus külastad tootmishoonet, tutvud jookide põneva maailmaga ning seejärel saad pudelitesse pandut ka degusteerida.

 • alkoholivabade jookide degustatsioon (3 erinevat), sobib ka lastele – 15€
 • siidrite degustatsioon (6 erinevat) – 20€
 • vahuveinide degustatsioon (3 erinevat) – 22
 • kolme joogi degusteerimine (1 siider, 1 vahuvein ja 1 alkoholivaba jook) – 15€

Miinimumarve 100€. Palun broneeri vähemalt 72 tundi ette. Ekskursiooni kestus ca 1,5 tundi.

BroneeriTuur!


  Nimi

  Email *

  Sõnum*
  • Seminarid ja tiimiüritusedPane oma mõtted teistpidi käima sooja atmosfääriga moodsas siidritööstuses.

  Seminariruum

  Avaras seminariruumis on hea pidada suuremaid koosolekuid, koolitust või seminari. Heal tasemel esitlustehnika võimaldab pidada ka veebikoosolekuid. Ruum mahutab kuni 40 inimest. Seminariruumis olemas kõik tehnilised vahendid, samuti kohv, tee ja vesi.

  70€/tund, miinimum 3 tundi.
  Päevahind 250€

  * Hindadele lisandub käibemaks.

  Toit

  Et tegusal päeval ei peaks muretsema toidu pärast, korraldame pausid kergemate ampsudega, toekama kohvi- või lõunalaua. Kirjelda meile oma soove ning selle põhjal koostame täpse pakkumise!

  Broneeriseminariks ruum!


   Nimi

   Email *

   Sõnum*
   • KaugtööTöö ja lõbu koos - Soe atmosfäär ja inspireeriv töökeskkond elamustest pakatavas moodsas siidritööstuses.

   HINNAD

   Tuba tootmishoones koos hommikusöögiga – 45€/inimene

   Iglumaja üheks ööks – 100€

    

   Ideaalne töökeskkond

   Oleme Kagu-Eesti kaugtöökeskuste võrgustiku Kupland üks asutajaliige ja kui oled mõelnud, mis tunne võiks olla töötada siidrikojas, siis see võimalus avaneb siia kaugtööle tulles. 

   Kodasest leiad eest kiire interneti ning eraldatuse. Kuppelmaastiku hunnitud vaated toimivad kui magnet kaunist loodust ja rahu hindavale inimesele. Meeleolu loovad border-collied Scooby ja Jokker ja sirutuspause pakub vaiksetes õunaaedades jalutamine. Kui lisada siia veel hea toit ning kvaliteetne meelelahutus, siis rohkemat on raske soovida, kui unistad töötamisest ja lõõgastumisest väljaspool oma tavapärast töörutiini.

   Majutus

   Kodases saab majutuda kuni kümme kaugtöö tegijat või tiimiliiget.

   Siidrikojas on kaks kahekohalist tuba koos omaette vannitoa ning töötamiseks on laud, tool ning muidugi kiire internet.

   Privaatse järve ääres saab ööbida kolmes iglumajas, igas kaks voodikohta. Kõigis igludes on olemas nii pesemisvõimalus kui võimalus ise toitu valmistada. Töötamiseks on laud, tool ning kiire internet. Lisaks hunnitu vaade järvele ja kuplitele, mis paneb head mõtted liikuma.

    

   Tuba tootmishoones koos hommikusöögiga – 45€/inimene

   Iglumaja üheks ööks – 100€

    

   Toit

   Nii siidrikojas kui iglumajades on hästi varustatud kööginurgad, kus ise omale meelepärast kokata.

   Lähim pood enese varustamiseks asub 5 km kaugusel Savernas.

   Oleme uhked oma Kodas restorani üle, kuhu sõidetakse maitseelamuste ning sooja külalislahkuse pärast lausa ekstra Tallinnast. Vaata restorani avamisaegu siit ning broneerime sulle soovi korral laua.

   Kino

   Kui jääd tiimiga ööbima, on toredaks õhtuseks meelelahutuseks Kodas kino vaid teie seltskonnale. Meie poolt filmivalik ja soovi korral snäkid ning joogid.

   Mida veel teha saab?

   Kodase ümbrusest leiad mitmesuguseid võimalusi meelelahutuseks ja aktiivseteks tegevusteks aastaringselt. Otepääle on siit vaid 12 kilomeetrit, mis tähendab, et käe-jala juures on Pühajärve spa, discgolfi rajad, kilomeetrite kaupa maalilisel kuppelmaastikul kulgevaid matka- ja suusaradu ning Väikese Munamäe ning Kuutsemäe suusakeskused.

   BroneeriKaugtöö- elamus!


    Nimi

    Email *

    Sõnum*
    Kodas Apple Brandy Casks

    Lähemalt asukohast&Tootmisest

    Asukoht

    Valgjärve, Lõuna-Eesti. Maastik, mille voolis üle 9000 aastat tagasi mandrijää. Koht, kus tuhanded väikesed künkad on kaetud kauni metsade ja viljapõldude mosaiigiga. Ideaalne paik, kus inimesed saaksid harmooniliselt koos loodusega elada. Just see koht on meie kodu.

    Me oleme alati uskunud, et inimesed peaksid elama koos loodusega, mitte pidama end sellest kõrgemaks. See ei tähenda muidugi seda, et me peaksime kiviajas elama. Me usume, et koostöös teaduse ja looduse uurimisega on võimalik leida tasakaal ja sünergia - sümbioos andmise ja saamisega.

    Kodas Orchards
    Kodas Landscape
    Kodas Orchard
    Kodas views
    Kodas apples

    Meie õunaaedades kasvab üle 9000 õunapuu ning üle 30 erineva õunasordi. Iga sort sai hoolikalt valitud oma eriliste maitseomaduste aga ka põhjamaise karmi kliima taluvuse järgi. Ei mingeid monokultuure. Et tagada õunte võimalikult looduslähedane maitse, kasvavad nad meie aedades mahedalt. Pestitsiidide ja kunstlike väetisteta püsivad mesilased õnnelikena ning meie põhjavesi puhtana.
    Valminud õuntest saab kas hõrk siider, mullitav mahl või mõni muu äge toode. Teised toorained nagu rabarber, maasikas, vaarikas jne mida oma toodetes kasutame tulevad piirkondlikelt kasvatajatelt. Me valime oma partnereid hoolikalt ning meie kõrgeid kvaliteedi standardeid arvestades.

    Siider täisteadust

    Meie eesmärk siidritega on alati olnud võimalikult hästi valmistamisel kasutatud õunte karakteri välja toomine. Usume, et lihtsuses peitub võlu. Seetõttu kasutame tootmises vaid parimaid õunasorte. Erinevalt joogitööstuse normidest ei lahjenda me pressitud õunamahla mitte üheski tootmise etapis.

    Teadus on olnud juba algusest saati üks meie ettevõtte alustalasid. Sulev Nõmmann, Kodase tegevjuht omandas oma doktorikraadi merebioloogias oma varajastes 30ndates ning on veetnud aastaid merel seilates. Tema teaduslikku tausta on tunda igas meie tootes. Selleks, et tagada võimalikult head maitseelamused ning stabiilne kvaliteet, oleme juba üle kümne aasta töötanud koos Toidu- ja Fermentatsiooni­tehnoloogia Arenduskeskusega. Tänu sellele pikale koostööle suudame oma õunasortide, pärmide ning tootmismeetoditega luua tõeliselt ainulaadseid tooteid.

    Lisaks sellele oleme arendamas jäätmevaba tootmistsüklit, et vähendada raiskamist ja meie ökoloogilist jalajälge. Uute meetoditega suudame ära kasutada kogu õuna nii, et ainult vars ja seemned jäävad alles - mahlast saavad joogid, siidri ja veinipäradest kange alkohol ning viljalihast püree.

    Kodas factory

    MeieTehas

    Koht kus sünnivad ideed ja imed. Kodase tootmishoone sai projekteeritud osana ümbritsevast kaunist loodusest. See tehas ei olnud loodud ainult kasvava nõudluse rahuldamiseks vaid ka selleks, et avada oma uksed kogu maailmale.

    Et näidata sinusugustele seikluslikele inimestele, kuidas meie maitsvad tooted valmivad. Tehases asub ca 1500m² tootmispinda, restoran, seminariruum, brändikelder ja destilleerimisruum.

    Broneeri ekskursioon tehases või vaata tulevasi sündmuseid meie tehases!

    Vanuse kinnitamine

    Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

    Minu ostukorv

    NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

    Kas sul on sooduskood?
    Sinu ostukorv on tühi.

    Tundub, et te pole veel midagi valinud.