kokteilid ja restoran, kaetud laud

KODASRestoran

Restoran KODAS lugu

NB! RESTORAN ON HETKEL PUHKUSEL. AVAME SUVEL.

Lõuna-Eesti käänulistel teedel seigeldes jõuad Valgjärvele, kus lisaks KODAS joogitehasele ootab sind sama katuse all asuv KODAS restoran.

Meie eesmärk on paitada maitsemeeli põnevate ja eristuvate roogadega ning pakkuda läbi toidu elamusi ja maitseid, mida varem ehk kogenud ei olegi. Lisame igapäevaellu vürtsi lahedate kokteilidega ja tutvustame kohapeal valminud käsitööjooke. Soovime, et lahkuksid meie juurest süda soojust täis ja unustamatu elamus hinges.

Avasime uksed 2021. aasta kevadel. Neli sõbrannat - Iris, Kaisa, Maribell ja Hanna. Köögis juhib vägesid peakokk Tormi Saarniit, kelle uudishimu, värvikad ideed ja julgus katsetada on loonud need põnevad road, mis sinu taldrikule jõuavad.

KUIDAS MEID LEIDA?

Restoran asub Valgjärvel, Lõuna-Eestis - vaid 35 minutilise autosõidu kaugusele jääb Tartu, 13 minuti kaugusele Otepää, 31 minuti kaugusele Võru.

MENÜÜ> TOIDUD> JOOGIKAART> PISEMATELE


  Nimi *

  Email *

  Tel *

  Sõnum*

  Sündmused restoranis

  Liitu Restorani Uudiskirjaga

  Loome kommuuni meie vingetest külalistest ja kaasaelajatest, kellega soovime oma teekonda jagada. Lisa oma kontaktid siia alla, et olla kursis eesootavate eriürituste ja kontsertidega, restorani uudiste ja muu põnevaga. Sa ei pea spämmi pärast muretsema, me lubame saata ainult sisu, mis sind naeratama paneb!

  INSTAGRAM

   

   

   

  Vanuse kinnitamine

  Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

  Minu ostukorv

  NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

  Kas sul on sooduskood?
  Sinu ostukorv on tühi.

  Tundub, et te pole veel midagi valinud.