KODASRestoran

Restoran KODAs lugu

Lõuna-Eesti käänulistel teedel seigeldes jõuad Valgjärvele, kus lisaks KODAS joogitehasele ootab sind sama katuse all asuv KODAS restoran. Lisaks maitseelamustele leiad eest lummavad vaated tuhandetele õunaaedadele, kohapeal valminud käsitööjoogid ja südantpuudutava kogemuse.

Esmakordselt avas restoran uksed 2021. aasta kevadel. Tegu on nelja noore neiu südameprojektiga, ajendatud soovist luua midagi vinget. Midagi, mis puudutab hinge, jääb meelde, pakub elamust.

Meie menüü on inspireeritud ümbritsevast loodusest, pisut skandinaavialikust minimalismist, puhastest maitseelamustest. Kasutame ära hooajalisi pärleid ja ise mulda pandud toorainet. Klaasidesse jõuavad esmaklassilised kokteilid või meie oma õunaaia viljade värskus ja kvaliteet.

Restoran asub Valgjärvel, Lõuna-Eestis - vaid 35 minutilise autosõidu kaugusele jääb Tartu, 13 minuti kaugusele Otepää, 31 minuti kaugusele Võru. Ootame sind külla N-P.

PÜHAPÄEVANE BRUNCH

Pane tähele! Pühapäevad on meie majas brunchile ehk kogu päeva hommikusöögile pühendatud päevad. Tegutseme kell 10-16 ja üllatame sind iga nädal ERIMENÜÜGA, mille avalikustame sotsiaalmeedia kanalites - Facebookis ja Instagramis.

Tutvu KODAS restorani menüüga allpool ja tule külla - ootame sind!

MENÜÜ

 

> TOIDUD       > JOOGIKAART       > PISEMATELE

BroneeriLaud


  Nimi *

  Email *

  Tel *

  Sõnum*

  Sündmused restoranis

  • Alika Milova x Kodas

  • KODAS Avatud Uste Päev

  • TamTam x Kodas

   TamTam x KODAS – naistepäeva õhtusöök ja kontsert

  Liitu Restorani Uudiskirjaga

  Loome kommuuni meie vingetest külalistest ja kaasaelajatest, kellega soovime oma teekonda jagada. Lisa oma kontaktid siia alla, et olla kursis eesootavate eriürituste ja kontsertidega, restorani uudiste ja muu põnevaga. Sa ei pea spämmi pärast muretsema, me lubame saata ainult sisu, mis sind naeratama paneb!

  INSTAGRAM

   

   

   

  Vanuse kinnitamine

  Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

  Minu ostukorv

  NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

  Kas sul on sooduskood?
  Sinu ostukorv on tühi.

  Tundub, et te pole veel midagi valinud.