kokteilid ja restoran, kaetud laud

KODASRestoran

Restoran KODAS lugu

NB! Restoran on alates 3. septembrist puhkusel!

Lõuna-Eesti käänulistel teedel seigeldes jõuad Valgjärvele, kus lisaks KODAS joogitehasele ootab sind sama katuse all asuv KODAS restoran.

Meie eesmärk on paitada maitsemeeli põnevate ja eristuvate roogadega ning pakkuda läbi toidu elamusi ja maitseid, mida varem ehk kogenud ei olegi. Lisame igapäevaellu vürtsi lahedate kokteilidega ja tutvustame kohapeal valminud käsitööjooke. Soovime, et lahkuksid meie juurest süda soojust täis ja unustamatu elamus hinges.

Avasime uksed 2021. aasta kevadel. Meie ehk neli sõbrannat Iris, Kaisa, Maribell ja Hanna. Köögis juhib vägesid peakokk Tormi Saarniit, kelle uudishimu, värvikad ideed ja julgus katsetada on loonud need põnevad road, mis sinu taldrikule jõuavad.

Meie suvine menüü on inspireeritud Hispaania ning Portugali köögist. Kasutame ära võimalikult palju hooajalisi kodumaiseid pärleid ja ka ise mulda pandud toorainet, kuid ei ütle ära ka kaugemate maade põnevatele leidudele.

PÜHAPÄEVANE BRUNCH

Pane tähele! Pühapäevad on meie majas pühendatud brunchile ehk kogu päeva hommikusöögile. Tegutseme kell 10-16 ja üllatame sind iga nädal a'la carte ERIMENÜÜGA, mille avalikustame sotsiaalmeedia kanalites - Facebookis ja Instagramis. Pühapäeviti me tavamenüüd ei paku.

KUIDAS MEID LEIDA?

Restoran asub Valgjärvel, Lõuna-Eestis - vaid 35 minutilise autosõidu kaugusele jääb Tartu, 13 minuti kaugusele Otepää, 31 minuti kaugusele Võru. Ootame sind külla K-P.

Tutvu menüüga allpool ja tule külla - ootame põnevusega kohtumist!

PS! Allolev broneeringuvorm ei taga automaatselt broneeringut. Palun oota ära meie kinnitus. Samaks päevaks palume broneeringu teha telefonitsi numbril 5885 6038. Nädalavahetusel ei pruugi me jõuda meile lugeda, kindlam on helistada!

NB! Laupäeviti on meil köögipaus kell 15-16.30 ehk selles vahemikus me süüa ei paku :)

MENÜÜ> TOIDUD> JOOGIKAART> PISEMATELE

Sündmused restoranis

Liitu Restorani Uudiskirjaga

Loome kommuuni meie vingetest külalistest ja kaasaelajatest, kellega soovime oma teekonda jagada. Lisa oma kontaktid siia alla, et olla kursis eesootavate eriürituste ja kontsertidega, restorani uudiste ja muu põnevaga. Sa ei pea spämmi pärast muretsema, me lubame saata ainult sisu, mis sind naeratama paneb!

INSTAGRAM

 

 

 

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.