kokteilid ja restoran, kaetud laud

KODASRestoran

Restoran KODAS lugu

Lõuna-Eesti käänulistel teedel seigeldes jõuad Valgjärvele, kus lisaks KODAS joogitehasele ootab sind sama katuse all asuv KODAS restoran.

Meie eesmärk on paitada maitsemeeli põnevate ja eristuvate toitudega. Lisada ellu vürtsi lahedate kokteilidega ja tutvustada kohapeal valminud käsitööjooke. Soovime, et lahkuksid meie juurest süda soojust täis ja unustamatu elamus hinges.

Avasime uksed 2021. aasta kevadel. Meie ehk need neli neidu, keda üleval pildil näed, ühes peakokk Tormi Saarniiduga.

Meie menüüst leiab killukesi erinevate maade köökidest. Rõhk on puhastel maitsekombodel, sekka skandinaavialikku minimalismi ning julgust katsetada. Kasutame ära hooajalisi pärleid ja ka ise mulda pandud toorainet.

PÜHAPÄEVANE BRUNCH

Pane tähele! Pühapäevad on meie majas pühendatud brunchile ehk kogu päeva hommikusöögile. Tegutseme kell 10-16 ja üllatame sind iga nädal a'la carte ERIMENÜÜGA, mille avalikustame sotsiaalmeedia kanalites - Facebookis ja Instagramis. Pühapäeviti me tavamenüüd ei paku.

KUIDAS MEID LEIDA?

Restoran asub Valgjärvel, Lõuna-Eestis - vaid 35 minutilise autosõidu kaugusele jääb Tartu, 13 minuti kaugusele Otepää, 31 minuti kaugusele Võru. Ootame sind juunis külla N-P. Alates 21. juunist ka kolmapäevast.

Tutvu KODAS restorani menüüga allpool ja tule külla - ootame põnevusega kohtumist!

PS! Allolev broneeringuvorm ei taga automaatselt broneeringut. Palun oota ära meie kinnitus. Samaks päevaks palume broneeringu teha telefonitsi numbril 5885 6038.

MENÜÜ> TOIDUD> JOOGIKAART> PISEMATELE

Sündmused restoranis

  • Mari Jürjens ja Vaiko Eplik suvetuur

    Mari Jürjens x Vaiko Eplik x KODAS

  • KODAS GOES MEXICO – AJALOO SÄRTSAKAIM ERIÕHTUSÖÖK!

  • 3-KÄIGULINE ÕHTUSÖÖK + KONTSERT – aasta viimane!

Liitu Restorani Uudiskirjaga

Loome kommuuni meie vingetest külalistest ja kaasaelajatest, kellega soovime oma teekonda jagada. Lisa oma kontaktid siia alla, et olla kursis eesootavate eriürituste ja kontsertidega, restorani uudiste ja muu põnevaga. Sa ei pea spämmi pärast muretsema, me lubame saata ainult sisu, mis sind naeratama paneb!

INSTAGRAM

 

 

 

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.