LIITUKODASE TIIMIGAseiklus, mis jääb meelde kogu eluks

ME OLEME KODAS

kiiresti kasvav toidu- ja joogitööstus, mille missiooniks on täisväärtusliku elustiili edendamine üle maailma. Selleks, et ambitsioonikad tulevikuplaanid ellu viia vajame tiimi juurde talente.

Kui sa tahaksid olla meie 👉 Digiturundaja 👈 jätka lugemist.

 • MEIE LUGU2 LAUSEGA

  Asutasime Siidrikoja aastal 2011 eesmärgiga valmistada kohalikust toormest kvaliteetseid käsitööjooke.

  Tänaseks on meie ambitsioon oluliselt kasvanud ning Siidrikojast on saanud „Kodas“ – kaasaegne ressursitõhus joogi- ja toidutööstus.

Tahad, et su tööl oleks reaalne mõju? Et su ümber oleks töökas, lõbus ning kirge täis meeskond? Kui sa tunned, et sa tahaks olla osa sellest ägedast teekonnast, siis siin on su võimalus!

 

SAA MEIE DIGITURUNDAJAKS

Positsioonist

Sinu peamiseks vastutuseks on sisu loomine ning haldamine meie online turunduskanalites – nt facebook, instagram, email ja veebileht. Sul on võimalus olla sina ise ja panna oma hing suhtlusesse meie kasvava jälgijaskonnaga. Sul saab olema toetav meeskond, kes aitab sisu planeerida ning luua – koos jõuame kaugemale!

 • ÜLEVAADE

  👉 Suhtlus klientide ja jälgijatega meie digiturundus kanalites - Sisu haldamine ja loomine facebooki, instagrami, wechat’i, emaili ja veebilehe jaoks.

  👉 Numbrite haldamine - Kogud andmeid tulemuslikkusest, analüüsid KPI’sid ning optimiseerid turundusprotsessi andmete ja tagasiside põhjal.

  👉 Tooteid/teenuseid/kliendikogemust arendavate projektide haldamine või toetamine.

SINUST

 • 👉 Sul on silm heale brändigule/disainile ning naudid ägedate tekstide kirjutamist.
 • 👉 Sul on kogemust digiturunduses ning oskad oma tulemuslikkust analüüsida.
 • 👉 Kliendid on su kirg – su otsuste aluseks on võimalikult hea ja äge kliendikogemus.
 • 👉 Sa oled hakkaja – Sulle meeldib oma päeva ise planeerida ning oma prioriteete seada.
 • 👉 Sulle meeldib kastist välja mõelda ja sa julged eristuda.
 • 👉 Räägid ja kirjutad ladusalt inglise keeles.
 • 👉 Fotograafia ja fotode töötlemise oskus on suur eelis.

Kandideeri!

 

MIKS TÖÖTADAKODASES

KODASES saad sa oma loovuse valla lasta. Me töötame koos selle nimel, et luua erilisi elamusi nii meie klientidele kui ka kogu meeskonnale. See siin võib sinu jaoks olla ühe eriti ägeda teekonna algus.

 • ROHKEM KUIKOLLEEGID

  Me oleme üks lähedane, nooruslik, kirglik ja ambitsioonikas punt. Meid ühendab missioon luua rahvusvaheline seltskond sarnase mõtteviisiga inimesi, kellele luua meeldejäävaid elamusi ning täisväärtuslikku elustiili.

 • SAA OSAKSKODASEST

  Liitudes meie teekonnaga sellisel varajasel hetkel võimaldab sul saada osanikuks ning tugevalt mõjutada Kodase tulevikku, näha pidevat arengut ning oma panuse tulemusi.

 • PIDEVENESEARENG

  Me hindame väga oma talente ja investeerime tugevalt iga tiimiliikme arengusse. See tähendab, et toetame tugevalt igasugust enesearengut läbi kursuste ja arenguprogrammide.

 • VÕIMALUSKODUKONTORIKS

  Kuigi me asetseme kaunite Lõuna-Eesti kuplite vahel keset metsi ja viljapõlde, mõistame, et kõigil ei ole võimalik iga päev siin olla ning seda kaunist loodust nautida. See tähendab, et oleme täiesti avatud kaugtööle.

 • JA VEELPALJU MUUD

  Kõigele lisaks, meeskonna liikmena saad sa nautida tiimi soodustusi, toodete degustatsioone, igasuguseid ägedaid üritusi ning palju enamat.

Kui sa tahad, et su tööl oleks reaalne mõju. Et su ümber oleks töökas, lõbus ning kirge täis meeskond. Ja sa tunned, et sa tahaks olla osa sellest ägedast teekonnast:

 

Kandideeri!

 

 • MEIE OLEMESINU TIIM

  Tutvu sinu potentsiaalse tulevase meeskonnaga.

 • Sulev Nõmmann

  Tegevjuht

  Kui enamus inimesi lihtsalt räägivad oma ideedest, siis Sulev on üks nendest haruldastest inimestest, kes päriselt oma ideed ellu viib. Kogenud rohkem, kui enamus kogeksid kahe eluea jooksul, otsustas Sulev ette võtta hullumeelse plaani luua siidritootmine Lõuna-Eestis. Siin me oleme.

 • Tea Nõmmann

  Sulevi parem käsi

  Tea ja Sulev on koos nagu sukk ja saabas - poleks üht, poleks ka teist. Tea põhiline tegevus on Sulevi hullumeelsete ideede toomine reaalsusesse ning nende võimalikuks tegemine. Lisaks sellele vastutab ta meie kvaliteedijuhtmise ja paberimajanduse eest ning on ka ametlik Microsoft Excel’i kuninganna.

 • Ingmar Nõmmann

  Turundus ja Müük

  Ühtlasi ka perepoeg. Ta on ettevõttega üles kasvanud ning unistab sellega maailma vallutamisest.

 • Kaidi Veske

  Tootmine

  Kaidi ei karda ühtki väljakutset ükskõik kui raske või võõras. Tema positiivsus ja “käed-külge” suhtumine teevad temast kiire õppija ning suurepärase töökaaslase. Lisaks keemia kraadile ja käsitöö jookide armastusele, on Kaidi vabal ajal ka Ultimate Frisbee äss.

 • Rain Kuldjärv

  R&D

  Kuigi enamus ajast veedab ta laboratooriumis erinevaid maitsvaid katseid tehes, pole ta kindlasti mingi stereotüüpiline laborirott. Laborist väljaspool võib teda näha sportimas, erinevatel teadusüritustel või siis ETV’s Marko Reikopile midagi sisse söötmas.

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.