Eelnev
juuli 10, 2023 Sündmused

Kalli Kalde maalinäitus

12. juulil kell 19.00 esitleb kunstnik Kalli Kalde oma maalide näitust KODAS restoranis ja ringkäigul veinikeldri vaadigaleriis.

Näitus jääb avatuks augusti lõpuni. Tule naudi kunsti!

Autorist

“Kolisime kolmkümmend aastat tagasi perega linnast maale vanasse talumajja Prangli külas, (KODASest 10 km kaugusel). Igapäevane järve vaatamine ja koduümbruse maastikud annavad mulle inspiratsiooni ja elujõudu. Olen hingelt puukallistaja, kelle jaoks kohtumine metsloomade või -lindudega on erilise väärtusega sündmused.
Soovin, et mu maalides oleks peidus tükike igavikku, värvid lõuendil soojendaksid silma ja südant. Pean oluliseks, et mu piltidega oleks meeldiv ühes ruumis viibida. Maalin vanamoodsal viisil õlivärvidega lõuendile.

Kalli Kalde on lõpetanud Tallinna Ülikooli kunstiõpetuse ja tööõpetuse õpetajana. Oma maalide ja graafikaga esineb ta näitustel alates 1988. aastast. Ta on Tartu Kunstnike Liidu ja Eesti Vabagraafikute Ühenduse liige ja töötab joonistamise ja maali õpetajana Tartu Kunstikoolis.

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.