Eelnev
Lexsoul Dancemachine x Kodas Järgmine
august 2, 2021 KODAS uudised

Hüvasti Siidrikoda, Tere Tulemast Kodas

Super uudised – Siidrikojast saab lõpuks Kodas! See pole aga ainult nime vahetus vaid midagi palju enamat. Oleme töötanud selle projekti kallal pikalt ning tükk maad on veel minna.

Nii nagu on kasvanud ja arenenud Siidrikoda, on kasvanud ka meie ambitsioonid. Võidud siidritega maailma hinnatuimal siidrikonkursil ja edu kohalikul turul inspireeris meid katsetama ka mitte-alkohoolsete jookide ning vahuveinidega. Need osutusid siidrite kõrval samuti väga menukaks. See kinnitas meile, et võiksime olla midagi palju enamat kui üks väike siidrikoda Lõuna-Eestis.

Väga kiiresti sai aga selgeks, et kasvamise nimel peame läbi viima suuri muudatusi ja arendusi. Meie jaoks oli ülimalt oluline, et meie tooted on ehedad ja et iga toode lähtub meie missioonist – teha parimat siidrit maailmas. Laienedes siidritelt mittealkohoolsete jookide, veinide, kange alkoholi ning toidutoodete peale, pidime ümbermõtestama kogu oma ettevõtmise. Me ei teinud enam ainult siidrit vaid midagi palju enamat.

Ehitades Siidrikoda üles, jõudsime koos äratundmiseni, et meil kõigil on vähemalt üks tugev ühine omadus – me kõik tahame elada võimalikult ägedat, mitmekülgset ja täisväärtuslikku elu. See tähendab, et me naudime väljakutseid, oleme südikad oma eesmärkide nimel ja samas teeme kindlaks, et kogu see teekond oleks võimalikult äge – et higi ja vaev oleks tasakaalus naeru ja rõõmuga. See mentaliteet sai Kodase vundamendiks ning soovime sellega rikastada inimeste elusid.

Nüüd kus vundament on paigas, tegeleme iga päev selle edendamise ja levitamisega. Kuid mida võiks see tähendada meie toodetele?

  • Joogid: Meie põhifookuseks jookidega on luua mõnusat õhkkonda ja häid mälestusi. Olgu selleks grilliõhtu sõpradega, unistuste õhtu kallimaga või tähistamine lähedastega, meie tooted on selleks, et muuta need hetked eriliseks.
  • Toidud: Kuigi meie toidutooted pole veel avalikustatud on nende eesmärgiks toetada ja võimaldada sul elada erakordselt ägedat elu. Meile meeldib mõelda, et kui mõttejõud on juht, siis keha on auto – mida paremini selle eest hoolt kannad, seda kaugemale jõuad. Seetõttu töötleme kiudainerikkad joogitootmise kõrvalproduktid edasi tervislikeks energiasnäkkideks ja muudame sellega oma kogu tootmise praktiliselt jäätmevabaks.

Kõigele lisaks on meil hetkel käimas ka kogu tooteportfelli disainiuuendus. Uute kujundustega pudelid tulevad välja 2021 aasta lõpu poole.

Me usume, et tõeliselt ägeda elu elamiseks on vaja õiget tasakaalu ambitsioonikatest eesmärkidest, higist ja pisaratest aga ka naerust, ägedatest inimestest ja kogu teekonna nautimisest. See on elustiil mille nimel Kodases töötame.

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.