Kodas Viskirännak Eelnev
Kodas Cider Tasting (L)
Susanna Aleksandra ja Kodas Järgmine
jaanuar 21, 2022 KODAS uudised

Nädal 2 – mis on Kodases uut?

 

2022 Võib Alata!

Ma olen veendunud, et kõik on nõus väitega ,,2021 oli üks hullumeelne aasta”. Koroonatüvede jaoks on peagi uut tähestikku vaja ning tundub, et hinnad on Elon Muski raketiga teel Marsile. Sellele kõigele vaatamata suutsime siiski nii mitmetele teist üliägedaid mälestusi ja elamusi luua ning see teeb meid uskumatult õnnelikuks.

Mida toob aga aasta 2022? Mina rahulikumale aastale ei panustaks… Seetõttu võtsime eesmärgiks teha sellest aastast teie jaoks üks unustamatu teekond. Tõin allpool välja mõned meie tulevastest plaanidest 😉

Oled valmis?

 

Kodas Team Christmas

 

Eesmärgid selleks aastaks!

2021 lõpul istusime oma tiimiga maha ning arutasime, mida tahame järgmisel aastal paremini teha. Ideid oli palju ning me kontsentreerisime need kolmeks põhiliseks eesmärgiks. Pühendame lõviosa oma selle aasta tähelepanust: parimale võimalikule kliendikogemusele, ägedatele uutele toodetele ning kommuuni kasvatamisele.

See tähendab, et tulemas on juba eelmisel aastal mainitud kanged joogid ja smuutid, aga ka uued siidrid, vahuveinid ja alko-vabad joogid 😉. Sellele lisaks ootavad teid ees mitmed tõeliselt ägedad, meeleolukad ja silmaringi avardavad üritused, millest esimesed on juba jaanuari lõpus (rohkem infot allpool).

 

 

Tule uusi siidreid degusteerima!

Meil on parasjagu arenduses mitmed uued tooted ning mõtlesime, et miks mitte anda teile võimalus tootearendusest osa võtta. Korraldame 5. veebruaril Kodase Tehases sensoorika paneeli, millest oled kutsutud osa võtma. Päevakorraks on erinevate toodete degusteerimine ja hindamine. Mis oleks ägedam, kui tasuta tootmisega tutvumine ja jookide degusteerimine?

Kohtade arv on piiratud, nii et…

Sul on aega 26. jaanuarini, et end kirja panna!

 

Soovi korral on võimalik pärast üritust Kodas Restoranis omale laud broneerida. Laua saad broneerida siin: Kodas Restaurant

 

Kodas Apple Brandy Casks

 

Võta osa meeleolukast viski rännakust

Juba nädala pärast leiab aset üks tõeliselt äge sündmus! Nimelt viime sind neljapäeval 27.01 meeliergutavale teekonnale viskimaailma. Rännak keskendub kõigile sinu viiele meelele. See tähendab, et igale neist on tootmishoone ja restorani eri paikades pühendatud tegevus, lugu, emotsioon, kogemus ja loomulikult ka viski.
Teekonda juhib auhinnatud kokteilimeister ja kokteilibaari KaiF üks asutajatest Andrei Kazakov ning kõhu täidab KODAS restorani 3-käiguline õhtusöök.

Kohti on piiratud arv, nii et broneeri omale koht siin:

Osta pilet!

 

 

 

Väike samm inimkonnale, suur samm meile

Üks oluline asi, mis meie juures pole vähemalt viimase 5 aasta jooksul muutunud, on hinnad. Need on elanud üle aktsiisitõusud, inflatsiooni ja kallinenud toormete hinnad. Kätte on jõudnud aeg, kus peame oma toodete hinnad praeguse majanduse seisuga kooskõlla viima. See tähendab väikest hinnatõusu meie toodetele. Nii saame säilitada toodete kõrge kvaliteedi (puhas tooraine ja pikk tootmisprotsess) ning tagada hõrgud ja auhinnatud maitsed. Oleksime võinud seda teha ilma teavitamata, kuid usume, et see on teile oluline info.

 

Cider Production at Kodas

 

Sellega on tänaseks kõik!

Järgmine postitus tuleb 2 nädala pärast😉

 

P.S.

Kui sul on teemasid või küsimusi, mida me edaspidi kajastada võiks, anna meile neist teada ingmar.nommann@kodas.ee. 😎

 

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.