Tasting Eelnev
Kodas Valentine's Day
TamTam x Kodas Järgmine
veebruar 4, 2022 KODAS uudised

NÄDAL 3 – MIS ON KODASES UUT?

 

Õhus on armastust!

Sõbrapäev läheneb ja meil on on selleks puhuks mõned südantsoojendavad plaanid varutud, sest kuigi päevad lähevad vaikselt-vaikselt pikemaks, on õues veel karge. Mõnus aeg, et olla koos, jagada sooje kallistusi, nautida pudelit vahuveini ja karbikest magusat. Kõlab nagu hea plaan, eks?

 

Valentine's Day Gift Box

 

Panime sõbrapäevale mõeldes koos restorani tiimiga kokku ühe eriti maitsva sisuga karbi. See on suurepärane kink inimesele, kes väärib märkamist ja kiitust – olgu selleks sinu kallim, pereliige või sõber. Kinkepakk sisaldab sinu valikul ühte meie vahuveinidest ja valikut meie kokkade valmistatud käsitöökomme.

Telli kinkepakk siit:

Sõbrapäeva Kinkepakk

 

Susanna-Aleksandra-16x9

 

Lisaks kinkepakile korraldame 14. veebruaril Kodas restoranis armsa sõbrapäeva kontsertõhtusöögi. Tuleb üks mõnusalt maheda muusikaga ja vaimustavate maitsetega õhtu aasta kõige südamlikumal päeval.

Lauljatar Susanna Aleksandra, kitarrist Jaanis Kill ja bassist Robert Nõmmann aitavad meeleolu luua oma lemmikute armastuslauludega nii eesti, ameerika kui prantsuse džässivaramust. Meeliülendav muusika on ühendatud maitsva kolmekäigulise õhtusöögiga meie andekatelt kokkadelt.

Tule ja naudi koos kaaslasega meeldejäävat õhtut!

Piletid

 

Bottle Boxes

 

Me Sõidame Dubaisse

11. veebruaril suunduvad me kolm vaprat – ekspordijuht Ingrid, kvaliteedijuht Tea ja turundusjuht Ingmar Dubaisse, et osaleda ülemaailmsel toidu- ja joogimessil Gulfood 2022. Nende missiooniks on viia meie maitsvad mahlajoogid Äpu ja Vahukass Araabia Ühendemiraatide turule.

Soovime neile palju edu ja kindlasti teeme ka postitusi selle kohta, kuidas neil seal läheb.

 

Kodas Apple Brandy Casks

 

Viskirännak 10.02

Kurvad uudised – peame kahjuks Viskirännaku sel korral ära jätma, kuna kokteilimeister on haigestunud. Vabandame südamest pileti ostnute ees, kanname raha tagasi ja lubame, et kui olud meid taaskord soosivad, anname uuest toimumisajast teada ja läheme veelgi vingemale rännakule.

 

Morning at Kodas

 

See on tänaseks kõik!

Järgmine postitus juba täpselt 2 nädala pärast😉

 

P.S.

Kui sul on teemasid või küsimusi, mida me edaspidi kajastada võiks, anna meile neist teada ingmar.nommann@kodas.ee. 😎

 

Vanuse kinnitamine

Kinnitan sisenedes, et olen oma elukoha riigis piisavalt vana, et tarbida alkoholi.

Minu ostukorv

NB! Hetkel tarnime tooteid ainult järgnevatesse riikidesse: Eesti, Läti ja Leedu. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kas sul on sooduskood?
Sinu ostukorv on tühi.

Tundub, et te pole veel midagi valinud.